TalTechi majandusteaduskond kutsub teaduskonna koostööpartnereid, vilistlasi, ülikooli tudengeid ja töötajaid Nordic Business Forum Helsinki (NBF) otseülekande üritusele 20.-21. septembril 2022 Tudengimajas (Ehitajate tee 5, Tallinn).

Nordic Business Forum event banner

NBF on Põhjamaade mainekaim ärikonverents, millel on üle 7000 osaleja enam kui 50 riigist. Konverentsil esinevad oma valdkonna maailma tipud, näiteks Nobeli preemia laureaat, majandusteadlane Joseph Stiglitz, organisatsioonide antropoloog Jitske Kramer ja Eesti silmapaistev IT-ettevõtja Kristel Kruustük. Konverentsil jagatakse teadmisi selle kohta, kuidas luua, arendada ning juhtida tulevikukindlat organisatsiooni. Ettekannete keskmes on tulevikku suunatud juhtimine organisatsioonikultuuri, tuleviku töö ja brändistrateegia kontekstis.

Põhiprogrammi pauside ja intervjuude ajal kommenteerivad ettekandeid ja arendavad diskussiooni majandusteaduskonna teadlased ja õppejõud: Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudist dr Erkki Karo, majandusanalüüsi ja rahanduse instituudist dr Karsten Staehr ning ärikorralduse instituudist dr Merle Ojasoo, dr Liina Randmann ja Rein Riisalu.

Programmi saab tulla kuulama terveks päevaks või vaid huvipakkuvate ettekannete ajaks. Töökeel on inglise keel ning osalemine on tasuta. Pauside ajal pakume suupisteid.

Ürituse programm

Vajalik on eelnev registreerimine