Nordic Business Forum on üks ekslusiivsemaid äriteemade foorumeid Põhjamaades, millest võtavad üle 6500 ettevõtte rohkem kui 50st riigist.

TalTech Majandusteaduskond kutsub oma vilistlasi, koostööpartnereid ning kõiki ülikooli tudengeid ja töötajaid osalema avalikul Nordic Business Forum Hesinki 2023 otseülekande ühisvaatamisele.

Otseülekandel on võimalus kuulata oma ala tippspetsialiste, näiteks Nobeli preemia laureaat Malala Yousafzai, ärijuhtimise kirjanik Patrick Lencioni, ettevõtja Tim Ferriss ning paljud teised.

Üritusel toimuvat vestlusringi TalTechi poolel juhivad mitmed huvitavad ülikooli professorid: vanemlektor Liina Randmann, kaasprofessor tenuuris Mari-Klara Stein, vanemlektor Paavo Siimann, dotsent Mike Wahl ja vanemlektor Marge Sassi.

Ühisvaatamine on kõigile tasuta ning toimub 27.- 28. septembril tehnikaülikooli peamaja aulas.