Nurkse maikuu lugemisseminar arutleb jätkusuutlikkuse eksperimentide ja hariduse teemadel läbi Soome üliõpilaste initsieeritud jätkusuutliku ülikoolilinnaku algatuse.

Nurkse Reading Seminar

Sel puhul on külaliskõnelejaks Cindy Kohtala, Umeå Disainiinstituudi (Rootsi) jätkusuutlikkuse disaini professor.

Kohtala uurimisvaldkond toob kokku disaini, hariduse ja jätkusuutlikkuse. Eelkõige on tema fookus kohalike disainipraktikate uurimisel rohujuuretasandi osalusalgatuste juures ning nende seotusel jätkusuutlikkusega.

Lugemisseminaris arutame tema Philip Hectoriga 2021. aastal kahasse kirjutatud artiklit „Experimenting with sustainability education: The case of a student-driven campus initiative in Finland“ Local Environment, 1-16.

Lugemisseminar leiab aset 12. mail MS Teamsis kell 16:00–17:30. Seminar toimub inglise keeles.

Osalemiseks palume eelnevalt registreerida meiliaadressil amirouche.moktefi@taltech.ee.