Tallinna Tehnikaülikool

Rahvusvaheline Üliõpilasspordi Päev ehk IDUS (International Day of University Sport) päev tuleb taas!
Juba seitsmendat aastat järjest toimuvat IDUS päeva tähistatakse koolides üle Eesti ning ka TalTechi tudengeid ootab vahva mitmepäevane programm!

IDUS päev 2022

20.SEPTEMBER
'''''''''''''''''''''''''''''

Minivõistlused "Kiired ja lihases" TalTechi Tudengimaja hoovis 

Loengute vahel vaba aega? Ühikatoas juba natuke igav hakanud? Siis sea sammud TalTechi Tudengimaja hoovi poole, kus ootavad ägedad minivõistlused. Kogu kokku kindel arv alasid ja osaled suuuuures auhinnaloosis! Võistlustest saab osa võtta 11.30 - 16.00 vahel! Alasid tutvustame peagi! Üritus on TASUTA!

 Tasuta treeningud TalTech Spordiklubis 

Terve päeva jooksul on TalTechi tudengitel võimalik tasuta osa võtta kõikidest spordiklubi pakutavatest trennidest!

Kell 8.00, 10.00, 12.00 ja 14.00 on võimalik osa võtta nii juhendatult kui iseseisvalt lauatennise, sulgpalli, pallimängude ja jõusaali trennidest. Lisaks pakub spordiklubi ka järgmiseid rühmatrenne:
8.30 - kangiaeroobika
10.00 - toning
12.00 - kõhtselgtuhar
12.00 - mobility jooga
14.00 - ringtrenn vastupidavus

Rohkem infot ja treeningplaan: https://app.hopitude.com/en/calendar?cl=66

21.SEPTEMBER
'''''''''''''''''''''''''''''

 Discgolfi koolitus ja võistlus 

Koostöös Disclandiga toome TalTechi tudengiteni suurepärase võimaluse saada osa järjest enam populaarsust koguva spordiala võludest ja seda kõike täiesti TASUTA! Rohkem infot ja registreerimine: https://forms.gle/AQJQ5Cin8jxa9EP56. Kohad on piiratud!

22.SEPTEMBER
'''''''''''''''''''''''''''''

 TalTech Teatejooks 

TalTech Teatejooks toimub juba neljandat aastat järjest Sütiste ja Nõmme parkmetsa terviseradadel. Võistlema on oodatud kõik spordisõbrad ning TalTechi tudengitele ja töötajatele on osavõtt TASUTA! 5-liikmelise tiimina tuleb läbida kõigil 4,22 km pikkune ring, et kokku saada poolmaratoni distants. Üritust korraldab TalTech Spordiklubi. Rohkem infot: https://fb.me/e/fRTIZN08D.

Laeb infot...