TalTechi riistvara arenduse ja programmeerimise bakalaureuseõppekava kutsub tehnikahuvilisi abituriente õppekava tutvustavasse töötuppa Tallinna Tehnikaülikooli IT Kolledžisse.

Töötuba on mõeldud abiturientidele, keda huvitab IT käegakatsutavam pool, täpsemalt elektroonika, programmeerimise ja kommunikatsioonitehnoloogiate teemad.

Töötoa programm ja ajakava

Tutvustame riistvara arenduse ja programmeerimise õppekava ja räägime sellest, kuidas luua sisseastumiseks portfoolio. Portfoolio on selleaastane täiendus riistvara arenduse ja programmeerimise bakalaureuseõppekava sisseastumistingimustes, mille abil soovime õppima astujaid juba kandeerimise faasis paremini tundma õppida - ülikoolis õppimine on koostöö.

Aeg: 22.05.2023 kell 14.00 – 16.00
Koht: TalTechi IT Kolledž (Raja 4C, Tallinn) ruumid ICO-317 ja ICO-319
Kogunemine: IT Kolledži fuajees 15 minutit enne ürituse algust, teejuht viib õigesse ruumi.
Kohtade arv: 40 õpilast registreerumise järjekorras. Kõikide registreerunutega võetakse ühendust küsitlusvormis märgitud e-posti aadressil.

Registreerimine töötuppa toimub siin

NB! Töötoas osalemine sobib täiendama sisseastujate seniseid ettevõtmisi kirjeldavat portfooliot.

Sündmus Facebookis: Riistvara arenduse ja programmeerimise bakalaureuseõppekava TÖÖTUBA

Tutvu lähemalt riistvara arenduse ja programmeerimise bakalaureuseõppekavaga: taltech.ee/riistvara

TalTechi populaarsele erialale sissesaamiseks tuleb esitada portfoolio

Riistvara arendus ja programmeerimine_bakalaureuseõppekava

Muuda oma maailma!
Sinu tee tippu algab IT-teaduskonnast: taltech.ee/itt/sisseastujale

Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli on avatud kuni 4. juulil kella 12.00-ni.