Tallinna Tehnikaülikooli kampuse mitmed olulised maamärgid on loodud eesti metallikunsti grand old lady Maire Morgen-Hääle (sünd. 1939) poolt.

Peale ERKI (tänase EKA) lõpetamist töötas Morgen-Hääl aastaid Tallinna Polütehnilise Instituudi (endise TPI) konstrueerimis-eksperimentaalosakonnas, kus ta kujundas mitmeid nn Rauakooli visuaalsele identiteedile omaseks saanud tähtteoseid. Olulisim neist on ülikooli peahoone ees seisev skulptuur „Üliõpilased“, mille vorm mõjutas ülikooli ja selle allüksuste embleemide kujundust.

Ringkäigul tulevad jutuks ka teostamata jäänud tööd. Enne ringkäiku saab iseseisvalt külastada Glehni lossi, kus on tänaseni säilinud arvukaid Maire Morgen-Hääle loodud sepisobjekte. Loss on avatud kell 12:00–14:30.