13.-17. novembril toimub Tallinnas rohetehnoloogia nädal Greentech Week, mille programmi kuuluvad mitmed loengud, seminarid, messid ja rahvusvahelise haardega konverentsid. Nädala põhirõhk on rohelise tehnoloogia juhtivate spetsialistide koostööl ning Euroopa linnade ja ettevõtete vahelise dialoogi edendamisel.

nexpo 2023

Greentech Weeki raames toimub rohetehnoloogia mess NEXPO Tallinn, kus tutvustatakse värskemaid rohetehnoloogia uuendusi kõikjalt maailmast ning tuuakse kokku ettevõtjad ja poliitikakujundajad. Messil on võimalik näha valdkonna juhtivaid ettevõtteid oma toodete ja teenustega, näiteks GSCAN, Power Up Fuel Cells, Suomen Biovoima Oy, Auvetech, Alexela, Trade Italy, jpt.

Messile on oodatud kõik tehnoloogiavaldkonna ja nutika linna lahendusi rakendavad ettevõtted ja linnad, et ammutada inspiratsiooni ja tutvuda end juba praktikas tõestanud lahendustega. Ka rohepöördega alustavad ja seda planeerivad ettevõtted ning omavalitsused leiavad messilt tuge ja ideid, kuidas selles suunas esimesi samme astuda.

Tule ja tutvusta oma ideed või projekti rahvusvahelistele ekspertidele!

Selleks, et kõik head ideed ja lahendused jõuaksid laiema publikuni, kutsub Tallinna Tehnikaülikool üles kõiki ülikooli teadlasi oma rohetehnoloogia ideid, arendusi ja projekte tutvustama TalTechi alal. Oodatud on teadlased, uurimisrühmad ja laborid, kes oma osalemise saavad registreerida kirjutades rasmus.kalep@taltech.ee. TalTechi messiala koordineerib Ringmajanduse Tuumiklabor koos TalTechi Ettevõtlusosakonnaga.

Greentechi Week’i raames toimuvad lisaks NEXPO ka veel:

GreenEST Summit

Cleantech Forum Europe