Tallinna Tehnikaülikool

Rektori karikal on maikuu väga sisutihe, sest toimumas on lausa neli erinevat etappi - TalTechi Jooks, mobiiliheide, orienteerumine ning autolükkamine. 

maikuu

Jaht 10'000 eurole on lõpusirgel ning Juuliuse Jüngrid ootavad ülikooliperet osa võtma viimastest Rektori karika etappidest. 

17. mai - Rektori karika orienteerumine

Orienteerumisklubi TON esitleb:Rektori karika orienteerumine on võistkondlik valikorienteerumine, mille eesmärgiks on kontrollaja jooksul koguda võimalikult suur punktisumma maastikule paigutatud kontrollpunktide läbimisel.

Kontrollpunktide väärtuseks on 5 punkti. Punktide läbimise järjekord on vaba ehk iga võistkond paneb ise paika oma marsruudi. Osad punktid paiknevad ka hoontes. Valikorienteerumises ei ole kohustuslik läbida kindel arv kontrollpunkte – iga võistkond läbib pooleteist tunni jooksul täpselt nii palju kilomeetreid ja punkte kui meelepärane ja jõukohane.

Eelregistreerimine kuni 15.mai 2023 kell 23:55. Kohapeal on võimalik registreerida vabade kohtade olemasolul. Kaheliikmelise võistkonna kirja panemisel tuleb anda teada võistkonna nimi, osalejate nimed, SI-kaardi number või selle rendisoov (võistkonna peale on üks SI-kaart), esindatav teaduskond

Stardiprotokollid avaldatakse 16.mail 2023

VÕISTLUSE AJAKAVA:

  • 18:00 avatakse võistluskeskus, renditud SI-kaartide väljastamine
  • 18:45 avatakse stardiala
  • 19:00 ühisstart (kaarti võib vaadata alles stardihetkel)
  • 20:30 kontrollaja lõpp (1,5 tundi)
  • 21:00 parimate autasustamine

Registreerimine: www.bit.ly/rektoriorienteerumine


 

31. mai - Rektori karika autolükkamine

Lisainfo ilmub peagi

Laeb infot...