Rektori karika järjekordne etapp on toimumas 14. novembril kell 19:00 TalTechi aulas. Mälumängu küsimused on loonud ning mängu viib läbi tuntud mälumängur Jaan Allik. Üritus on kõigile TASUTA.

mälukas karikas

REGISTREERIMINE

Mälumängul osalemiseks tuleb kokku panna kuni 5-liikmeline võistkond. Võistkonna kapten registreerib ära kogu tiimi! Iga liikme kohta tuleb ära täita kõik nõutud andmed (nimi, sugu, teaduskond, ülikool staatus). Registreerimine on avatud kuni 13. november 23:59.

Registreeri siin: www.bit.ly/mälukas

REEGLID

1. Rektori karika raames võisteldes peavad kõik tiimiliikmed kuuluma ühte teaduskonda (v.a ülikooli töötajad, kes on nö vaba-agendid).

2. Rektori karika võistluspunkte jagatakse laiali vaid iga teaduskonna parimale võistkonnale.

3. Juhul, kui võistkond ei koosne ainult ühte teaduskonda kuuluvatest liikmetest, siis on selle võistkonna liikmetel võimalik teenida vaid aktiivsuspunkte

4. Mälumäng on eesti keeles.

5. Mälumängul autasustatakse kolme parimat võistkonda.

Küsimused ja mured:

Sisespordikoordinaator Kristina Keerdo (kristina.keerdo@tipikas.ee)

Rektori karika projektijuht Taavi Tamm (taavi.tamm1@taltech.ee)

Rektori karika peakorraldaja Tom Erik Luoma-aho (tom.luoma-aho@taltech.ee)