Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilasorganisatsioonide Eesti maailmameistrivõistlused viievõistluses on taaskord siin! Nagu ka eelmisel aastal, asuvad Linnakupeo raames TalTechi tudengiaktivistid võistlustulle viievõistluses.

ukuikui

📅 6. september 2024
⏱ algus kell 13.00
📍 Tudengimaja parkla

Suurejoonelise võistluse jooksul selgitame välja kõige kiireima, osavaima ja nutikaima tudengiorganisatsiooni. Võistlusalad on meelelahutuslikku laadi ja avalikustatakse kohapeal.
Registreerima on oodatud kõik TalTechi tudengiorganisatsioonid (ÜE, ÜK-id, orgid).

Registreerimine on avatud kuni 3. septembrini (23:59)!

Registreeri oma tiim siin: https://forms.gle/Jze3wqXhGkcvaMSq9

NB! Viievõistlusega lükkame käima Rektori Karika uue hooaja ja esimesed punktid toob enda teaduskonnale just selle etapi võitja!

Mõned hästi lihtsad, aga hästi olulised reeglid:

• Iga võistkond peab koosnema viiest liikmest, ei rohkem ega vähem
  • Igasse võistkonda peab kuuluma vähemalt üks naine
  • Iga organisatsioon (k.a ÜE ja ÜK-id) võib võistlustulle saata kuni kaks võistkonda
  •  Iga võistkond peab kandma "võistlusvormi", mille järgi on nende organisatsiooni võimalik ära tunda. Pusad, lipud, mütsid, bikiinid, sokid - kõik on oodatud!

Lisainfo ja küsimused:

juuliusejyngrid@gmail.com või tom.luoma-aho@taltech.ee