Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilisel Naiskooril täitus möödunud sügisel 70. sünnipäev, mida tähistatakse 21. mail kell 14 ja 17 Tallinna Tehnikaülikooli aulas toimuvate kontsertidega RÄNNAK.

Plakat akadeemilise naiskoori juubelilogoga

Kontserdid on oma nime saanud Karin Kuulpaki poolt käesolevaks juubeliks kirjutatud samanimelisest uudisteosest. See on tsükkel naiskoorile ja keelpilliorkestrile, mis kätkeb endas hinge minevaid tekste luuletaja Lauri Räpp sulest. Sellele lisaks kõlab kontserdi esimeses pooles mitmete eesti heliloojate uuemat loomingut (Tõnu Kõrvits, Rasmus Puur, Ragnar Häide, Liana Zeigo, Kristel Põld, Maarja-Liisa Pilvik). Kontserdi teine pool on aga täis põnevaid üllatusi ja tõlgendusi popmuusikast.

Juubelikontsertidega esitleb Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor ka selle aasta maikuus valmivat plaati “Südames on Eesti”.

Dirigeerivad Edmar Tuul ja Karin Tuul. Kaasa teeb orkester Ventum.

Rohkem infot piletite ja kellaaegade kohta leiab SIIT.