Keelte ja kommunikatsiooni keskus korraldab 31. märtsil kell 11.00–17.30 ruumis SOC-209 Tallinna Tehnikaülikooli III terminoloogiakonverentsi „Tõhusa terminitöö nimel.“

Konverents käsitleb terminitöö ning eesti oskuskeele arendamise ja hoidmisega seotud teemasid.

Oma teadmisi ja kogemusi jagavad asjatundjad Tallinna Tehnikaülikoolist, Tartu Ülikoolist, Tallinna Ülikoolist ja Eesti Maaülikoolist.

Terminitöö väärtustamisest tulevikuvaates kõneleb Haridus- ja Teadusministeeriumi keelenõunik Sirli Zupping.

Konverents toimub Haridus- ja Teaduministeeriumi programmi „Eesti terminitöö“ tegevustoetuse toel. Programmi koordineerib Eesti Keele Instituudi terminoloogiaosakond. Eesti terminitöö kohta saab rohkem teada siit

Konverentsi ajakava ning registreerimisvormi leiate siit