Oled oodatud osalema TalTechi doktorantide konverentsil “Anna oma karjäärile hoogu doktorikraadiga”!

Kas kaalud doktoriõpinguid, kuid kahtled doktorikraadi väärtuses tööturul? Kas tahaksid teada, mis on doktorikraadi eelised tööturul ja kuidas see su karjääri võib edendada? Ehk oled juba doktorikraadi omandamas ning vajad suunamist ja tuge?

Doktorantide konverents

Kui vastasid kasvõi ühele küsimusele “jah”, siis see konverents on sulle! Konverentsil räägime doktorikraadi eelistest ja sellest, kuidas doktorikraad sind tööturul teistest eristab. Samuti kummutame doktoriõppe kohta levinud müüdid ja uurime, mida kujutab endast doktorantuuri läbimine tegelikkuses.

Oma kogemusi, teadmisi ja väärtuslikke näpunäiteid jagavad konverentsil silmapaistvad doktorikraadiga esinejad ja TalTechi doktorandid. Seega on konverents suurepärane võimalus kohtuda teiste sarnast teed käivate üliõpilaste ja ekspertidega ning saada doktorikraadi väärtusest sügavamalt aru.

Korraldajate soov on, et see konverents annaks sulle vajalikke teadmisi ja inspiratsiooni, et oma karjäärialaste eesmärkide poole enesekindlusega pürgida. Konverentsi lõpuks oled loodetavasti veendunud, et doktorantuur on õige valik ja pärast teaduskraadi omandamist on sulle mitmed karjäärivõimalused avatud.

Kui soovid teada saada, kuidas doktorikraad sinu karjäärialaseid püüdlusi nii Eestis kui välismaal toetada võib, siis osale kindlasti!

Näeme konverentsil!

• NB! Konverentsi töökeel on eesti keel, sünkroontõlkega inglise keelde
  • Aeg: 23. mail algusega kell 9.30
  • Koht: TalTechi Tudengimaja (Ehitajate tee 5)