TalTech informaatika bakalaureuseõppekava tutvustusüritus INIT 2022 kutsub abituriente märtsis kolmel nädalavahetusel (neljal päeval) osa võtma vahvatest loengutest, töötubadest, praktilistest ülesannetest ja sotsiaalsest tegevusest.

INIT 2022 toimub Tallinna Tehnikaülikoolis märtsikuus

Üritus toimub kolmel järjestikusel nädalavahetusel, millest kahel esimesel toimuvad loengud ülikooli ja IT-firmade esindajatelt (Twilio ja Bolt). Päeva teises osas toimuvad praktilised töötoad, kus tutvustame põnevaid IT teemasid. Kolmandal nädalavahetusel (19. - 20. märts) saab tiimides informaatika õppekavaga praktiliselt tutvust teha. 19. märtsi õhtul korraldame vahva sotsialiseerumise ürituse. Üritusele on kaasatud ka praegused informaatika tudengid, kellelt saate soovi korral küsida küsimusi õppimise või ülikooli kohta üldisemalt.

Võib-olla kohtud siin juba oma tulevaste kursusekaaslastega!

Vaata ajakava ja registreeru