Tallinna Tehnikaülikooli IT-teaduskonna virtuaalne AVATUD USTE PÄEV toimub 26. aprillil 2021 kell 13:00-17:00.

Registreerimine IT-teaduskonna avatud uste päevale: https://worksup.com/IT-teaduskond
Virtuaalne avatud uste päev toimub Worksup keskkonnas.

Liitu IT-teaduskonna avatud uste päevaga Facebookis.

IT-teaduskonna virtuaalse avatud uste päeva ajakava 26. aprillil 2021

• 13:00-13:05 IT-teaduskonna virtuaalse avatud uste päeva avamine, päeva juhivad Sigrid Sikk ja Kristjan Hirmo.
  • 13:05-13:07 Rektor Tiit Land`i IT-teaduskonna avatud uste päeva tervitus.
  • 13:10-13:55 Tallinna Tehnikaülikooli, IT-teaduskonna, õppimisvõimaluste ja üliõpilaselu tutvustamine.
  • 14:00-14:55 TalTechi minikonverentsil „Üliõpilaselust ja –olust“, jagavad IT-teaduskonna tudengid noortele oma kogemusi ja arutlevad erinevatel üliõpilaselu puudutavatel küsimustel.

13:00-15:00 vastavad Worksup keskkonnas „Chat“ alal huviliste küsimustele IT-teaduskonna tudengid, õppejõud, töötajad ja ülikooli karjäärinõustaja, vastuvõtuspetsialistid, õppenõustajad ning majutusjuht.

15:00-16:00 ja 16:00-17:00 TalTechi IT-teaduskonna õppekavade tutvustamine

• 15:00-16:00 INFORMAATIKA
    Mida pakub informaatika õppekava? Miks (mitte) õppida IT-d?
    Ago Luberg - Informaatika bakalaureuseõppekava programmijuht, õppejõud
    Tutvustame informaatika õppekava ja arutleme, mille poolest see erineb teistest IT-teaduskonna õppekavadest? Miks peaksid (või ei peaks) valima just informaatika õppekava? Räägime projektipõhisest õppest ja peamistest õppeainetest ning näitame, kuhu võid oma karjääris jõuda (või edasi õppima minna). Informaatika õppekavast räägivad ja küsimustele vastavad õppejõud ning tudengid.
    Informaatika bakalaureuseõppekava tutvustus toimub Teamsis.
  • 15:00-16:00 IT-SÜSTEEMIDE ADMINISTREERIMINE
    IT-süsteemide administreerimise õppekava tutvustav infotund sisseastujatele
    Siim Vene - IT-süsteemide administreerimise bakalaureuseõppekava programmijuht, õppejõud, IT süsteemide administreerimise õppekava vilistlane
    Programmijuht tutvustab IT-süsteemide administreerimise bakalaureuseõppekava ja vastab huviliste küsimustele.
    Infotund toimub Teamsis.
  • 15:00-16:00 IT-SÜSTEEMIDE ARENDUS
    IT-süsteemide arenduse õppekava tutvustav infotund sisseastujatele
    Meelis Antoi - IT-süsteemide arenduse bakalaureuseõppekava programmijuht, õppejõud
    Mis on IT-süsteemide arendus, mida õpetatakse, mis saab peale lõpetamist?
    IT-süsteemide arenduse õppekava infotund toimub Teamsis.
  • 16:00-17:00 KÜBERTURBE TEHNOLOOGIAD
    Ülevaade küberturbest ja küberturbe tehnoloogiate bakalaureuseõppekavast
    Valdo Praust - Küberturbe tehnoloogiad bakalaureuseõppekava programmijuht, õppejõud
    Programmijuht räägib sellest, mida ingliskeelne küberturbe tehnoloogiate (Cyber Security Engineering) õppekava pakub ning kuidas on pakutav seotud küberturbe ülipõneva maailmaga.
    Tutvustus toimub eesti keeles.
    Toimumiskoht: http://meet.jit.si/ivsb_ylevaade
  • 16:00-17:00 RIISTVARA ARENDUS JA PROGRAMMEERIMINE
    Küsimusi ja vastuseid riistvarast, programmeerimisest ning ülikoolist
    Andres Eek - Riistvara arendus ja programmeerimine bakalaureuseõppekava programmijuht, õppejõud
    Õppekava tutvustavad ja küsimustele vastavad õppejõud ning tudengid.
    Infotund toimub Teamsis.
  • 16:00-17:00 ÄRIINFOTEHNOLOOGIA
    Äriinfotehnoloogia sisseastujate infotund
    Gunnar Piho - Äriinfotehnoloogia bakalaureuse- ja magistriõppekava programmijuht, õppejõud
    Kohtumine programmijuhiga, kes tutvustab äriinfotehnoloogia bakalaureuseõppekava ning vastab sisseastujate küsimustele.
    Äriinfotehnoloogia õppekava infotund toimub Teamsis.
  • 16:00-17:00 Muusika programmeerimise TÖÖTUBA
    Ago LubergInformaatika bakalaureuseõppekava programmijuht, õppejõud
    Kuidas on seotud programmeerimine ja muusika? Anname töötoas ülevaate, kuidas saab muusikat programmeerida ja kuidas võib igaüks luua endale meelepärase muusikateose. Näitame, et programmeerimine ei ole igavate tekstiredaktorite ja käsurea kasutamine ning lihtsate vahenditega saab luua midagi isikupärast. Ja kui mõnele hakkab väga meeldima, on näidatavat programmi võimalik kasutada ka päris muusika tegemisel (kuni selleni välja, et sellega saab esinemas käia). Muusikat teeme Sonic Pi programmiga: https://sonic-pi.net
    Muusika programmeerimise töötuba toimub Teamsis.

Mõtle suurelt ja astu tulevikku juba täna!

TalTechi IT-teaduskonnas saad õppida kõiki IT valdkondi tipptasemel.

teejuht.taltech.ee/it-teaduskond

!! Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli on avatud kuni 6. juulil kella 12.00-ni !!

Kui tead juba täpselt, mida õppida soovid, siis avalduse sisseastumiseks saad esitada juba täna. Avalduste esitamine toimub SAISis: sais.ee