Tallinna Tehnikaülikool

7. mail kell 18 toimub Alexela kontserdimajas Tallinna Tehnikaülikooli kultuurikollektiivide ühine emadepäeva kontsert „Kasvamise ilu“, mille tulu annetatakse Ukraina heaks. 

Emadepäeva kontsert

Solistid: Liisi Koikson, Kalle Sepp ja Kristjan Karmo.

Üles astuvad Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor, Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor,  Tallinna Tehnikaülikooli Kammerkoor, Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste Naiskoor, Inseneride Meeskoor, Tallinna Tehnikaülikooli Tantsuansambel Kuljus, Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester,  Tehnikaülikooli BigBand ja Tallinna Tehnikaülikooli Kammerorkester.

Piletid on müügil Piletilevi müüdipunktides

Tallinna Tehnikaülikool annetab kogu piletitulu Ukraina heaks.

Iga algus kannab endas midagi ilusat, midagi keerulist ja midagi arendavat

Tallinna Tehnikaülikooli tudengid on tuntud oma algatusliku ja innovaatilise ellusuhtumise poolest ning seepärast soovivad Tehnikaülikooli kultuurikollektiivid oma ühise kontserdiga näidata just algamise ja kasvamise ilu. Oma kontserdikavaga jutustame loo istutamisest, võrsumisest ja kasvamisest, pöörates tähelepanu keskkonnamuutustele ja looduse hoidmisele. Seda kontsertkava esitame sel suvel ka üliõpilaste laulu- ja tantsupeol Gaudeamus koos kõigi teiste Eesti ülikoolide kultuurikollektiividega. 

Lisaks soovime 7. mai kontserdil hoida südames ka seda, kust oleme alguse saanud ning teha suure kummarduse oma emadele. Ema on ju see, kellelt saab iga laps oma esimese väe ja alguse ning kellelt oleme saanud oma esimesed kogemused, õppetunnid, kasvujõu ja tõekspidamised.

Aitäh teile, kallid emad!

Üritust toetab: Eesti Autorite Ühing

Laeb infot...