Tallinna Tehnikaülikool

26. mail kolib Tallinna Tehnikaülikool üheks päevaks Tallinna kesklinna, Vabaduse väljakule, et tutvustada huvilistele ülikooli õppimisvõimalusi, tudengiorganisatsioone ja silmapaistvaid tudengiprojekte. Messiga samal ajal ja kohas jooksevad Vabariigi abituriendid esmakordselt Eestis Labürindijooksu, mille parimad kindlustavad endale sügisest TalTechis õppekoha vabalt valitud õppekaval (v.a arhitektuur).  

TalTechi labürint
TalTechi meelelahutuslik Labürindijooks Tartus 2018. aastal. 2022. aasta Labürindijooksus on eduka soorituse korral aga võimalik endale kindlustada õppekoht TalTechis. Ära maga seda võimalust maha!

Messiala ja Labürindijooks on avatud kella 11–19.  

Kohapeal saab tutvuda näiteks: 

  • TalTechi teaduskondade ja mereakadeemiaga ning sealsete õppimisvõimalustega; 

  • TalTechi vastuvõtutingimustega; 

  • täiendõppe võimalustega; 

  • tudengiorganisatsioonidega; 

  • silmapaistvate tudengiprojektidega; 

  • ja palju muuga. 

Uudistamist jagub kõigile - nendele, kes hakkavad gümnaasiumi lõpetama, kellel see lähiaastatel alles ees, kes tahavad ammutada infot oma lähedaste jaoks, kes on juba varem lõpetanud, aga soovivad end arendada või karjääri edendada, aga ka nendele, kes soovivad lihtsalt ülikooli tegevustega paremini kursis olla. 

Samal ajal on Vabaduse väljakul Eestis esimest korda abiturientidel võimalus panna proovile oma teadmised ja kiirus, et kindlustada endale õppekoht Tallinna Tehnikaülikooli vabalt valitud õppekaval (v.a arhitektuur).  

Nimelt on messiala kõrvale üles seatud 14x30 meetri suurune labürindiala, milles on küsimused mitmest valdkonnast: matemaatika, füüsika, keemia, eesti keel, loogika, ajalugu ja ühiskonnaõpetus. Labürindijooksu küsimustele õigesti vastanute vahel paneb lõpliku paremusjärjestuse paika labürindi läbimise kiirus. 10 parimat osalejat kindlustavad käimasoleval vastuvõtul endale sügisest TalTechis õppekoha vabalt valitud õppekaval. Registreerumine Labürindijooksule avatakse 16. mail. 

Täpsem info TalTechi õppemessi ja Labürindijooksu kohta: taltech.ee/laburint

Laeb infot...