Tallinna Tehnikaülikool

TalTech Rektori Karika sammuväljakutse on sammude kogumise võistlus, kus tähtis ei ole mitte ainult võit, vaid iseenese ja terve Tallinna Tehnikaülikooli pere motiveerimine pidevalt liikuma, et sammuda üheskoos tervema ülikooli ja tuleviku poole.

Sammuchallenge

Registreerimise juhend

1. Rektori karika sammukogumise väljakutse toimub läbi maailmas kõrgelt hinnatud YuMuuv äppi, mille saate endale nutiseadmesse alla laadida, kui lähete Apple App Store või Google Play Store ning trükkides sinna "Yumuuv". Lisaks võite telefoniga skaneerida seda QR koodi, mis samuti viib teid õigesse kohta: 

yumuuv qer

2. Peale äppi allalaadimist tuleb teil kas konto olemasolul sisse logida või luua uus konto. Uue konto loomine on väga lihtne: 

juhend11

a) Punkt 1 laseb teil valida endale sobiva keele. 

b) Minnes nupule "Sign up" (punkt nr2) saate luua endale uue konto
c) Kontot luues on teil paar erinevat varianti - kas sisestate ise enda e-maili ja valite salasõna (tähekese juurde trükite koodi "REKTORI-KARIKAS" või valite altpoolt Google/Apple sisselogimise. Ka seal küsib app teilt liitumiskoodi, milleks on "REKTORI-KARIKAS"

3. Peale konto loomist peate sisestama oma nime, perekonnanime ning valima rippmenüüst ka oma teaduskonna. 

juhend3

4. Järgmisena tuleb teil teha valik, missuguse seadmega sooviksite integratsiooni luua. 

juhend4

Soovitus: 

a) Juhul, kui te soovite, et teie telefon loeks koguaeg teie samme, siis kõige lihtsam variant oleks lihtsalt integreerida ennast kas Apple Health (Apple) või Google Fit (Android). 

b) Juhul, kui teil on juba olemas käekellad (Garmin, Polar, Fitbit), siis valige sealt endale sobilik ja äpp juhendab teid edasi. 

PS! Peale seda sammu palub telefon teilt ligipääsu (juhul, kui te pole varem seda teinud) erinavatele nutiseadmete aplikatsioonidele. Vajutage lihtsalt kõigele JAH.

Juhul, kui te ei leidnud endale sobivat valikut, siis lugege YuMuuvi enda loodud juhendit SIIT. See juhend räägib detailselt kõikidest murekohtadest, seega kerige integratsiooniküsimuste leidmiseks veidi allapoole.

5.  Ja viimasena kontrollige kindlasti üle, et oleksite liitunud "TalTechi Rektori karika sammuväljakutsega"

  juhend66

   PS! Mõnikord peab ise manuaalselt klikkima rohelist värvi nupule JOIN (LIITU), juhul kui kõik on juba korras, siis näete seal vaid kolme hallvalget punkti (nagu pildil)

   Palju õnne, oledki Rektori karika sammukogumise väljakutsel kirjas! Yumuuvi äpp hakkab ise automaatselt lugema su samme alates 1. maist kell 00.01 ning lõpetab sammude lugemise automaatselt 10. mail kell 23.59. Äppi sees saad jälgida teiste osalejate jooksvaid tulemusi (äpp uuendab ennast iga 10 minuti järel), et motiveerida end lisasamme teha. 

   NB! Kel on juba kasutaja platvormil olemas, peab liituma Rektori Karika väljakutsega kasutades seda sama koodi. Enda kasutaja saab liidestada kasutades meie koodi ning sisestades see „Teie andmed“ all olevasse „Ettevõtted ja kogukonnad“ lahtrisse „Liitu veel ühega“ lahtrisse.

   NB! Tallinna Tehnikaülikooli töötajad saavad endale ise vabalt valida, mis teaduskonda nad esindavad. Aktiivsuspuntkid on teaduskonnale kullahinnaga, seega palume kõikidel töötajatel kindlasti valik teha.

   Lisaküsimuste korral võtke julgelt ühendust:

   Tom Erik Luoma-Aho

   tom.luomo-aho@taltech.ee

   Laeb infot...