24. novembril kell 14.00 toimub ERMI Jakob Hurda saalis tervisetehnoloogia teaduskiirendi kogukonna üritus „Jätkusuutlikkus kui kohustuslik osa ettevõtja visioonist ja ärimudelist“. Kutsume kokku meie suurepärase start-up-ökosüsteemi, investorkogukonnad, teadusasutused, et analüüsida, kuidas ettevõttega muuta maailma jätkusuutlikumaks.

Seminar

Jätkusuutlikkus on tänapäeval muutunud juba kohustuslikuks kõikide ettevõtjate ärimudelis. Miks see nii on ja kuidas keerata esmalt kuluna tunduv põhimõte tuluks, sellest räägib seminaril rahvusvaheliselt tunnustatud innovaator, biohäkker ja ärinõustaja Hannes Sapiens Sjoblad.

Koht: Eesti Rahva Muuseumi J. Hurda saal

Aeg: 24. november kell 14:00

AJAKAVA

13:45-14.00 Kogunemine

14:00 -15.45 Hannes Sjöblad, Innovation and Entrepreneurship. Digital Health and Biohacking

15:45 - 16:00 Kohvipaus

16:00 -17:00 Paneeldiskussioon

• Mihkel Tammo, juhtimisnõustaja ja üks Rohetiigri eestvedajatest

• Karl-Gustav Tamberg, TÜ hargettevõtte UPCatalyst müügijuht

• Liina Joller-Vahter, Tartu Ülikooli teadur ja innovatsioonijuhtimise ekspert

17:00-18:00 Networking

Üritust rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist „Startup Estonia“ programmi (nr EU60971) raames.
Projekti "Teenused teadmuspõhiste iduettevõtete loomiseks ja arendamiseks ning teadmuspõhise ettevõtluse ökosüsteemi arendamine Eestis" läbiviimist korraldab AS SmartCap.

Registreeru üritusele