Tallinna Tehnikaülikool

Kontsertide ajakava:

11. detsembril kell 16 Tartus, Heino Elleri Muusikakooli Tubina saalis
15. detsembril kell 18 Viljandis, Ugala teatri suures saalis 
18. detsembril kell 16 Tallinnas, EMTA kontserdi- ja teatrimaja suures saalis

 

Tehnikaülikooli akadeemilise meeskoori kontsertide plakat

Keeruliste aegade kiuste hoiab Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor kvaliteetse koorimuusika ja meestelaulu traditsiooni lippu kõrgel ning mitmel põhjusel väga erilised kontserdid toimuvad 2021. aasta detsembris.

Esiteks on tegemist meeskoori kõige esimese soolokontserdiga, kus koori ette astuvad värsked dirigendid Valter Soosalu ja Heldur Harry Põlda.

Teiseks on kogu Tehnikaülikooli laulumeeste vägi oodanud publiku ette pääsemist juba peaaegu kaks aastat ja seda rõõmu on keeruline ette kujutada, mis detsembris Teie kõigi ette rivistudes vallandub.

Kolmandaks - dirigentide koostatud kava sisaldab lihtsalt fantastilist koorimuusikat. Domineerib kodumaiste suurkujude repertuaar (Ester Mägi, Veljo Tormis, Gustav Ernesaks), aga esitatakse ka mõningaid välismaise muusika maiuspalasid. 

Kontsertide info Facebookis: https://www.facebook.com/meeskoor/events

 

Covid-19 piirangud :
-Kontserdi korraldajal on kohustus kontrollida COVID-19 tõendite (tõend vaktsineerituse või haiguse läbipõdemise kohta) olemasolu ja kehtivust ning küsida külastaja isikusamasuse tõestamiseks isikut tõendavat dokumenti.
-Palume kontserdile saabudes saali sissepääsu juures oma käsi desinfitseerida.
-Hajutatuse nõude täitmiseks palume kontserdipaigas liikudes mitte koguneda suuremates rühmades ning hoida võimalikes järjekordades distantsi.
-Kontserdi ajal maski kandmine on kohustuslik.
-Juhul kui Teil esineb haigusnähtusid või olete hiljuti kokku puutunud Covid-19 viirusesse nakatunud isikuga, palume Teil jääda koju, et vältida teiste kontserdikülastajate nakatamist.

 

Laeb infot...