Tallinna Tehnikaülikool

Kas soovite rohkem teada sünteetilise bioloogia ja biotehnoloogia viimastest murrangulistest arengutest? Kui jah, siis ootame teid juba sel reedel, 15. septembril kell 16.00 Tallinna Tehnikaülikooli ruumi SCI-109, kus kaasahaarava loengu peab Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi (MIT) professor Chris Voigt.

Chris Voigt MIT loeng kuvatõmmis
Kuvatõmmis (MIT)

Oma silmapaistva karjääri jooksul on Voigt olnud selle valdkonna teadusuuringute ja innovatsiooni teerajaja, muutes täielikult arusaama bioloogilistest süsteemidest. Loengus tutvustab ta tipptasemel teadusuuringuid, mh mikroobsete organismide kasutamise võimalusi jätkusuutlikus biotootmises, aga ka mitmesuguseid uudseid lahendusi, et aidata tulla toime maailma ees seisvate probleemidega.

TalTechi loodusteaduskonna kaasprofessor, puidu- ja põllumajandusjääkidest toiduainete tootmist arendava Eesti iduettevõtte Äio tech kaasasutaja Petri-Jaan Lahtvee rõhutab, et oodata on inspireerivat kogemust sõltumata sellest, kas olla kogenud teadlane, üliõpilane või ka lihtsalt bioloogia ja tehnoloogia vastu huvi tundev inimene. Silmaringi avardav kogemus on see kõigile. „Soovitan kindlasti osaleda, sest sellist võimalust ei pruugi niipea tulla.“  

Rohkem infot professor Voigti teadustegevuse kohta leiab: http://web.mit.edu/voigtlab/

Asukoht: SCI-109 (Loodusteaduste maja/Science Building (address: Akadeemia tee 15))

Laeb infot...