Tallinna Tehnikaülikooli avatud uste nädal toimub tänavu virtuaalselt 26.–30. aprillil. Igal päeval on fookuses üks teaduskond, mille õppimisvõimalusi ja erialasid tutvustatakse.

Avatud uste nädal

Lisaks õppimisvõimalustele tutvustatakse päeva jooksul ka vastuvõtutingimusi, majutusvõimalusi, välisõpinguid ja palju muud.

Samuti toimub igal päeval TalTechi minikonverents „Üliõpilaselust ja -olust“, kus tudengid jagavad noortele oma kogemusi ja arutlevad erinevatel üliõpilaselu puudutavatel küsimustel.

Kogu päeva vältel on kõigil osalejatel võimalik rääkida kaasa, küsida küsimusi ja suhelda otse nii üliõpilaste kui õppejõududega.

Samuti on osalejatel võimalik personaalselt konsulteerida nii õppe- kui karjäärinõustajatega, kes oskavad nõu anda nii vastuvõtutingimuste kui erialavaliku osas.

Virtuaalne avatud uste nädal toimub Worksup keskkonnas ja osalemiseks tuleb huvipakkuva teaduskonna avatud uste päevale registreeruda.

26. aprill - Infotehnologia teaduskonna avatud uste päev

27. aprill - Inseneriteaduskonna avatud uste päev

28. aprill - Loodusteaduskonna avatud uste päev

29. aprill - Majandusteaduskonna avatud uste päev