Tallinna Tehnikaülikool

Üliõpilaste teadustööde riiklik konkurss ootab taas huvitavaid ja silmapaistvaid teadustöid! Kandideerida saavad üliõpilased kõigilt erialadelt ning kõrghariduse astmetelt. Esitatav teadustöö peab olema valminud 2020. või 2021. aastal.

Eesti Teadusagentuuri teaduskommunikatsiooni osakonna juhataja Annely Allik julgustab kõiki värskeid koolilõpetajaid osalema. ”Nüüd, mil esimene elevus lõpetamiste üle on möödas, on just õige hetk mõelda oma lõputöö esitamisele konkursile. Hea võimalus on tehtud töö ja nähtud vaeva eest ka riiklik tunnustus pälvida. Rääkimata sellest, et ka tänavune preemiafond on varasemast suurem,” rääkis Allik.

2021. aasta konkursi preemiafond on 81 077,79 eurot. Riiklikud preemiad antakse välja kolmes haridusastmes:

  • rakenduskõrghariduse ja bakalaureuseõppe üliõpilaste teadustöödele;
  • magistriõppe üliõpilaste teadustöödele;
  • doktoriõppe üliõpilaste teadustöödele.


Samuti kuulutatakse välja kaks valdkondade ja tasemete ülest peapreemiat.

Lisaks riiklikele preemiatele antakse välja Eesti teaduste akadeemia presidendi ja riigiõiguse sihtkapitali eripreemiad ning Välisministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi, Riigikogu Kantselei, Muinsuskaitseameti, Kapten Uno Lauri Merekultuuri Sihtasutuse ja Pere Sihtkapitali eripreemiad.    

Konkursile kandideerimise tähtaeg on 15. september. Töid saab esitada Eesti Teadusagentuuri konkursside keskkonnas https://konkursid.etag.ee

Loe konkursi kohta lähemalt veebis: www.etag.ee/uliopilasteadustood ja tutvu kindlasti osalemise tingimustega

Konkurssi korraldab Eesti Teadusagentuur koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Lisainfo:
Signe Toomla
konkursi koordinaator
Eesti Teadusagentuur
Signe.Toomla@etag.ee

Laeb infot...