Tallinna Tehnikaülikool

11.-15. märtsil toimub Üliõpilasesinduse eestvedamisel unenädal!  Nädala jooksul on kõigil tudengitel ja töötajatel võimalus osa võtta põnevast vestlusringist, lõõgastavast massaažist ning esmakordselt Tallinna Tehnikaülikoolis toimuvast pidžaamapäevast.

unenädal TalTechis

💤 12.03 - UNETEEMALINE VESTLUSRING JA TÖÖTUBA 💤

Me veedame umbes ühe kolmandiku oma elust magades või uinuda püüdes. Miks on uni nii oluline ja kuidas saame sellest maksimumi võtta?
ℹ️ Töötoas uurime une funktsioone ja seda, kuidas uni või selle puudumine mõjutab meie heaolu, õppimisvõimet ja produktiivsust.


Vaatleme oma magamisharjumusi, vaatame, mis toimib, ja tuvastame võimalikud takistused, mis takistavad kvaliteetset und. Uurime mõningaid strateegiaid ja jagame näpunäiteid une parandamiseks ja üldise heaolu suurendamiseks.
📍 Uneteemaline vestlusring toimub ruumis NRG-422 ning kõik on oodatud osalema.


REGISTREERU SIIN 👉 https://fienta.com/et/unenadala-tootuba
NB! Vestlusring toimub inglise keeles. 🇬🇧

😌 13.03 - MASSAAŽ TUDENGIMAJAS 😌

Kell 14:00 – 18:00 on tudengimajas külas Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli tudengid, et pakkuda meile lõõgastust. Seansid kestavad 15 minutit.

REGISTREERU MASSAAŽI SIIN 👉 https://fienta.com/et/unenadala-massaaz

👕💤 14.03 PIDŽAAMAPÄEV 👕💤

Kas oled mõelnud, et tahaks kooli tulla pidžaamas ja mugavates sussides? Äkki kuluks külmas auditooriumis ära hoopis pehme pleed? Pidžaamapäeval on see kõik lubatud!
 

Rohkem infot unenädala kohta leiad Facebooki ürituse alt - https://fb.me/e/3tFtDl1fZ

Laeb infot...