Tallinna Tehnikaülikool

Erasmus+ 2022 aasta taotlusvoor on nüüd avatud. Taotluskutse ja programmijuhend on leitavad Euroopa Komisjoni kodulehelt. 

Koostööprojektide tähtaeg on 23. märtsil. Erasmus+ väärtused sel programmiperioodil on kaasamine ja mitmekesisus, digitaalsete oskuste arendamine ja rohepööre. 

Uue vooru tutvustamiseks teeme neile, kes plaanivad 2022 esitada taotluse, virtuaalse infoürituse 09.12 kell 14.00. Üritus katab kõrg-, kutse-, täiskasvanu- ja üldhariduse valdkonna koostööprojekte (nii suuremahulisi kui ka väikeprojekte). Jutuks tulevad projektitüübid, nõuded, uus eelarve struktuur jms. Kuna sellest aastast on suuremad muudatused võrreldes varasemaga, siis soovitatakse sellel osaleda kindlasti ka juba varem KA2 valdkonnas kogemustega inimestel!

Siit leiate lingi üritusele, millele palutakse kindlasti eelnevalt registreerida: https://eeagentuur.ee/uritused/erasmus-2022-haridusvaldkonna-avaseminar/

Taotluskeskkond (pole veel avatud) asub siin: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/index/ ning seal on ka abistavaid materjale.

Kontakt TalTechis: Marika Lunden, marika.lunden@taltech.ee

Laeb infot...