Tallinna Tehnikaülikool

Märtsikuu esimeses pooles uuris IT Didaktikakeskus IT-teaduskonna tudengite käest, kuidas nad on rahul õpingutega seonduva info liikumise ja kanalitega. Hetkel käib ka teine uuring, mille raames uurib ITÜK tudengite kogemust ja teadlikkust akadeemilise aususe ja eetika teemades.

Viis tudengit, kolm tüdrukut ja kaks poissi arutavad ümber laua.

NB! Uuring on hetkel avatud.

Täida akadeemilise aususe ja eetika teemaline uuring siin

Kutsume IT-teaduskonna tudengeid osalema uuringute tulemusi tutvustaval seminaril. Seminar toimub 10. aprillil kell 14-16 IT Kolledži ruumis 316. Seminaril tutvustame mõlema uuringu tulemusi ja arutleme olulisemate tõstatunud teemade üle.

  • Sisseastujate onboarding infotulvaga toimetulekuks
  • Tudengite huvi ja võimalused teha õpingute käigus koostööd õppe- ja teadustegevuse vallas
  • Õppeainete korralduse hea tava põhimõtted- tudengite ootused
  • ChatGPT ja õppetöö


Registreeru seminarile siin 

NB! Registreerunud osalejate vahel loosime auhindu!

Ei saa seminaril osaleda, aga teema kõnetab?

Seminari arutelude kokkuvõtte koos uuringute tulemuste ülevaatega lisame pärast seminari siia sündmuse lehele ning teeme kokkuvõtte ka teaduskonna tudengite infokirjas. Kui sul on täiendavaid mõtteid ja soovid panustada tegevustesse, et infoliikumist paremaks muuta, siis oled ka teretulnud endast märku andma riina.tallo@taltech.ee.

Juhul, kui sa tegelikult oleksid hea meelega uuringus oma kogemust jaganud, aga info uuringust ei jõudnud sinuni, siis võimalus selleks on endiselt olemas ning jätame uuringuküsimustiku avatuks semestri lõpuni.

Täida infoliikumise uuring siin 

Laeb infot...