Täiskasvanuna ülikoolis teadmiste ja uute oskuste omandamine aitab sul saavutada isiklikke eesmärke ning pidevalt muutuvas maailmas paremini toime tulla.

Kui soovid teada saada kuidas teadmised sinu elukvaliteeti parandavad, siis osale 2. augustil Tallinna Tehnikaülikooli avatud ülikooli veebiseminaril!

Avatud ülikooli veebiseminar

Veebiseminaril jagavad TalTechi avatud ülikooli juhataja Hanno Tombergi vestluskaaslased isiklikke kogemusi, mis aitavad ületada kõhklusi, et uuesti õppima asuda ning aitavad paremini mõista, miks tasub täiskasvanuna õppimist jätkata.

• Ago Luberg õpetab TalTechis informaatikat ja programmeerimist, tema programmeerimise mikrokraad oli 2021. aastal populaarseim avatud õppe kursus ülikoolis. Ago räägib ka sellest, miks IT-d tasub õppida ka mitte IT-valdkonda tundval inimesel.

• Rainer Pesti juhib ASi Ragn-Sells äriarendusprojekte. Ta leiab, et praeguse ülikoolihariduse ja tööturu tulevaste vajaduste vahel on suur konflikt. Taaskasutuse ja keskkonnasõbralikumate materjalide vajadus kasvatavad nõudlust uute erialade spetsialistide järele. Neist saavad tulevased võtmetegijad, keda otsitakse juba praegu tikutulega.

• Niina Kippasto on onkoloog ja aktiivne täiendusõppija. Ta räägib oma kogemustest avatud õppes TalTechis ning sellest, mida see on talle tema töös ja karjääris juurde andnud.

Osalemiseks registreeri ennast siin: https://bit.ly/veebinar_avatud_ope.