Ülisuure poplaarsuse tõttu on seekordse seminari kohad täis!

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Tallinna Tehnikaülikooli koostöös toimub seminar "Strateegiline disain – mis, miks ja kellele?", mis keskendub teenusedisaini vajadusele ettevõtetes.

Heas majanduses kasvavad need ettevõtted, kes kasutavad disaini strateegiliselt, kaks korda kiiremini kui nende konkurendid. Turbulentsel ajal annab see aga hoopis võimsama konkurentsieelise. Veebiseminaril räägime sellest, mis on strateegiline disain praktikas ja mida see tähendab tippjuhtkonna seisukohalt. Arutame, kas digitaliseerimine ilma strateegilise disainita on üldse otstarbekas ning kas nüüd, kui kriis on juba käes, on strateegilise disaini juurutamisega juba lootusetult hiljaks jäädud.

Seminar toimub 19. mail 2020 kell 15.00-16.00 Zoomi keskkonnas. Registreerunutele saadame osalemise lingi meili teel. Seminar on tasuta.

Esineja

Jana Kukk

Jana Kukk on Tallinna Tehnikaülikooli vanemlektor ja teenusedisaini labori projektijuht ning strateegilise disaini agentuuri Rethink kaasasutaja. Ta on tegutsenud teenusedisaini ja strateegilise juhtimise konsultatsioonivaldkonnas üle 13 aasta. Pikaajalise konsultanditöö raames on ta töötanud ettevõtetega ja avaliku sektori organisatsioonidega üle Euroopa.

Janal on doktorikraad, mille omandamise raames uuris ta äriteenuste disaini ja väärtuse kujundamist. Tema artikleid on avaldatud rahvusvahelistes erialaajakirjades ning ta on üks raamatu „Managing Complexity and Creating Innovation Through Design” kaasautoritest.

Info ja registreerumine Eesti Kaubandus-Tööstuskoja kodulehel.