Tallinna Tehnikaülikool

Kuni järgmise aasta jaanuari lõpuni on Tallinna Tehnikaülikooli raamatukogu ja SOC maja vahelises galeriis võimalik tutvuda 2015. ja 2017. aasta Teadusfoto võistluse paremate töödega. Tegu on Wikimedia Eesti üle aasta korraldatava võistlusega, mille eesmärgiks on populariseerida teadust, selle tegemist ning kaameraga jäädvustamist. Ettevõtmine on ühtlasi osa üleeuroopalisest teadusfotode võistlusest, kus iga riigi võidutööd hiljem omavahel konkureerivad.

Näitus galeriis

„Meil on väga hea meel, et Tallinna Tehnikaülikool on näidanud ülesse huvi eksponeerida Teadusfoto varasemate aastate parimaid töid,“ ütleb Wikimedia Eesti projektijuht Kerdo Kristjan Tamm ning lisab, et nad loodavad ka tulevikus tuua teadust populariseerivad ning huvitavad tööd tudengitele lähemale, selleks kõige sobilikumas keskkonnas – ülikoolis.“

Käesoleval aastal toimub Teadusfoto 2021 võistlus vahemikus 1. november – 15. detsember. Kõik huvilised on oodatud osalema. Oodatud on fotod teaduse tegijatest, uuritavatest objektidest kui ka teaduse tegemise protsessist üldiselt. Parimatele väärikad auhinnad!

Rohkem infot saab kodulehelt https://et.wikipedia.org/wiki/Vikipeedia:Teadusfoto_2021 ning meiliaadressilt ivo@wikimedia.ee (Ivo Kruusamägi, Wikimedia Eesti juhatuse esimees).

Laeb infot...