Tallinna Tehnikaülikool

Koostöö äriinfotehnoloogia töörühmaga

Äriinfotehnoloogia töörühm on rühm pühendunud õppejõude, kes õpetavad äriinfosüsteemide arendamist. Omame suurt õpetamise ja lõputööde juhendamise kogemust. Me tunneme valdkonna põhialuseid, mustreid, parimaid praktikaid ning suundumusi. Soovime teile näidata, kuidas ära kasutada teie ettevõtte IT-süsteemide täit võimsust.

KOMPETENTSID

  • Äriinfosüsteemide arendamine
  • Mustrid ja parimad praktikad tarkvara ning andmebaaside kavandamisel
  • Süsteemianalüüs
  • Tarkvara ja infosüsteemide arendamise pedagoogika

MILLISEID PROBLEEME LAHENDAME?

Äriinfosüsteemid on suured ja keerulised. Samas on ettevõtetes palju selliseid ülesandeid, mida saab suhteliselt kiiresti automatiseerida, kas ettevõtte kulude vähendamiseks või klientidele parema kasutuskogemuse pakkumiseks. Kui soovite oma infosüsteemile kavandada uusi detaile, luua uut või kujundada ümber olemasolevat süsteemi või otsite kiiret lahendust mõnele väiksemale probleemile, saame teid konsultatsioonide ja koolitusega aidata.

KUIDAS SAAME AIDATA?

Kursused

Konsultatsioonid

Koostöö noorte talentidega

Õpetame erinevaid infosüsteemide arendamise kursusi, millega iga huviline saab liituda Avatud Ülikooli kaudu.

Pakume asjatundlikku konsultatsiooni teie organisatsiooni infosüsteemi arenduse alustamiseks või jätkamiseks või aitame teie visioonide ja ideede elluviimiseks moodustada motiveeritud üliõpilasmeeskonna.

Meie õppekavas on kursused, kus üliõpilased lahendavad päriselu ülesandeid. Sellised kursused on iga kaasaegse IT-õppekava osa. Meie konsulteerime ettevõtteid ettevõtetele kasulike ülesannete sõnastamisel ja üliõpilasmeeskondade moodustamisel ning juhendame üliõpilasmeeskondi. Selliste reaaleluliste üliõpilasprojektide kaudu saavad ettevõtted vajaliku IT lahenduse ning osalevad aktiivselt oma tulevaste spetsialistide koolitamisel.

VIITED JA SENISED PROJEKTID