Teenuse kirjeldus

Inseneripedagoogika ja STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics)valdkonna didaktika täienduskoolitus ning õpitoad valdkonna õppeainete mõjusaks õpetamiseks. Täienduskoolitust pakume rahvusvaheliselt akrediteeritud õppekava alusel "STEM valdkonna õppeainete mõjus õpetamine" (35 EAP)(www.igip.org).Õppekava täies mahus läbinud saavad taotleda rahvusvahelist kvalifikatsiooni.Õppida võib ka üksikuid õppekava aineid eraldi min mahus 3 EAP. Pakume erinevaid õpitubasid tellimisel (näit. STEM valdkonna didaktika; Kaasaegsed õppemeetodid STEM valdkonna õpetamisel; Aktiivõpe, Probleemipõhine õpe; Andragoogika; Mentorlus; Reaal- ja tehnoloogiaainete mõjusa õpetamise õpituba; Inseneripedagoogika jpt).

Teenust pakkuv labor

Määramata

Teenuse veebileht

Kontaktisik

Tiia Rüütmann

Hind KM-ga

Kokkuleppel

Asukoht

Ehitajate tee 5, Tallinn

Suhtluskeel

Eesti, inglise

Tellimiseks vajalik teave

Täiendusõppega saab liituda iga semestri alguses, õpitoad tellimisel.