Tallinna Tehnikaülikool

Infokanalid

Turundus- ja kommunikatsioonivaldkond on ellu kutsutud selleks, et tagada üliõpilasesinduse ja tudengkonnale suunatud ürituste efektiivne turundamine ning info edastus. Lisaks toetame tudengiorganisatsioone, aidates jõuda sõnumitega võimalikult paljude tudengiteni.

Meie eesmärgiks on informeerida Sind TalTechis toimuvast läbi erinevate infokanalite, et muuta Sinu tudengielu meeldejäävaks. Oma põhiliste info- ja turunduskanalitena kasutame üliõpilasesinduse infostende, nädalakirja, ajakirja "Studioosus", TalTech veebilehte, Facebooki, Instagrami ja paljusid teisi vahendeid. 

Liitu uudiskirjaga!

Reklaampinnad

Nädalakiri annab ülevaate eeloleva nädala sündmustest Tallinna Tehnikaülikoolis. Tegemist on enim kasutatud infokanaliga üliõpilaste informeerimisel. Nädalakiri ilmub 16 korda semestris, iga õppenädala teisel tööpäeval. Eesti keelne nädalakiri jõuab umbes 7000 ning inglise keelne umbes 600 üliõpilase postkasti. 

Selleks, et sinu sündmus saaks kajastatud TalTech Tudengielu nädalakirjas tuleb sul hiljemalt esmaspäeval kell 12:00 saata järgnev info aadressile kristiina.kuusemets@taltech.ee:

  • Pealkiri kuni 30 tähemärki*;
  • Sisutekst kuni 350 tähemärki*; ilma lingitud tekstita; vormistus tuleb nädalakirja toimetaja poolt;
  • Pilt jpg või png formaadis; proportsioon 16:9
  • Üks link maandumislehele; link lisatakse CTA-le;

NB! Kui soovid, et sinu info oleks kajastatud nii eesti, kui ingliskeelses nädalakirjas, siis pead saatma nii eesti kui ingliskeelse info.

Pakume võimalust edastada üliõpilastele infot ühe sündmuse kohta eraldiseisva kirjana. Infokiri saab ilmuda kõikidel päevadel, kus ei ole ette nähtud nädalakirja ilmumist või mõne muu infokirja ilmumist. Iga nädal ilmub maksimaalselt kolm kirja. Infokirja elemendid tuleb edastada ja infokirja saadavust soovitud kuupäeval tuleb kontrollida võttes ühendust aadressil kristiina.kuusemets@taltech.ee.

Studioosus ilmub kord kvartalis esimesel tööpäeval. Ajakiri on tiraažiga 1200 tükki. Pakume võimalust kirjutada ajakirja artikkel pikkusega 1-2 lehekülge. Lisaks on võimalik osta reklaampindasid ajakirja tagakaane sise- ja välisküljel. Selleks, et sinu info jõuaks järgmise kuu ajakirja pead saatma info 1,5 kuud ette.

Kui soovid osta reklaami tagakaanele, siis kirjuta meie reklaamikoordinaatorile vladlen.pahv@taltech.ee.

Kui soovid kirjutada artikli ajakirja, siis võta ühendust ajakirja toimetajaga studioosus@tipikas.ee või brigitta.uibo@tipikas.ee.

Loe Studioosust veebis!

TalTech Tudengimaja on koht, kus üliõpilased veedavad vaba aega ja teevad koolitöid. Tudengimajas asub ka populaarne kohvik Prõks, kus saab kvaliteetset kohvi. 

Tudengimajas on 4 ekraani.

Nõuded videole:

  • eelistatud formaat MP4, WMV; sobivad ka teised formaadid, mis töötavad programmiga VLC;
  • resolutsioon 1920x1080 pikslit;
  • kuni 60 sekundit;
  • heli ei ole; tuleb kasutada subtiitreid.
  • video peab olema alla laetav; kasutada pilveteenust nagu dropbox või google drive.

Koostöö ettevõtete ja organisatsioonidega

TalTech üliõpilasesindus on huvitatud koostööst erinevate organisatsioonide ja ettevõtetega, et luua võimalused planeeritavate tegevuste läbiviimiseks. Otsime koostööpartnereid, kes oleksid valmis investeerima üliõpilaselusse, üliõpilasorganisatsioonidesse ja tudengialgatustesse.

Mida pakume?

Üliõpilasesinduse koostööpartnerile pakume võimalusi kasutada erinevaid TalTech info- ja reklaamkanaleid. Oleme alati avatud erinevatele pakkumistele ning ideedele ja leiame üheskoos erinevad lahendused, et koostööpartnerlus oleks kasulik mõlemale poolele. 

TalTechi üliõpilasesinduse pakutavad reklaamkanalid on kaardistatud kataloogi, mille leiab SIIT!

Võta meiega ühendust ning teeme Teile personaalse pakkumise!

Miks koostöö?

Oleme huvitatud koostööst, et arendada enda organisatsiooni tugevamaks ning elujõulisemaks üheskoos inimestega, kes meil tegutsevad. Tahame arendada tudengites ettevõtlikust, julgust, iseseisvust ning koostöövõimet. Selleks vajame partnereid oma projektidele, kes oleksid valmis abistama nii nõu kui jõuga. Miks ikkagi teha ülipilasesindusega koostööd?

Mida ootame?

Üliõpilasesinduse eesmärk on kindlustada oma organisatsiooni areng, tugevdada üliõpilaste ühtsustunnet ja pakkuda nooretele arenguvõimalusi. Selleks on vaja ressursse ning just seda me ettevõttelt ootame. Oleme alati avatud erinevatele pakkumistele, mis võiksid meie tegevusele kasuks tulla.

Huvi ja lisaküsimuste korral võtta ühendust meie reklaamikoordinaatoriga, aadressil vladlen.pahv@taltech.ee.

Juuliuse blogi

Üliõpilasesindusel on olemas ka oma ajaveeb, kus leiab palju lugemist seoses meie haridusküsimustega, kuid kindlasti ka igapäevaste tudengitele oluliste teemadega.

www.juuliuseblogi.ee