Tallinna Tehnikaülikool kutsub kõiki tudengeid, töötajaid, nende lähedasi ja lähikondseid elanikke end COVID-19 vastu vaktsineerima ülikooli peamaja ette (Ehitajate tee 5) kolmapäeval, 16. novembril kell 10–17.

Vaktsineerimisbuss seest

Tõhustusdoosideks ehk 3. ja 4. doosiks pakume Moderna vaktsiini (Spikevax bivalent), mis on suunatud Omicron BA.1 tüvele, ning Pfizeri vaktsiini (Comirnaty), mis on suunatud Omicron BA.4-5 tüvedele (hetkel aktuaalne tüvi ning kõige uuem vaktsiin).

Gripivastaseks vaktsineerimiseks pakume Influvac Tetra vaktsiini, mille hind on 23€/doos (tasuda saab kohapeal kaardiga). Riskirühma kuuluvale inimesele on vaktsiin tasuta.

Riskirühma kuuluvad üle 60-aastased täiskasvanud, rasedad, lapsed kuni 7 aastat (k.a.) ning alaealised, kellel on südameveresoonkonna haigused, onkoloogilised haigused, immuunpuudulikkus, diabeet või obstruktiivne kopsuhaigus.

Vaktsineerimine toimub eelregistreerimata ja isikut tõendava dokumendi alusel.