Tallinna Tehnikaülikool loodi 1918. aastal. Sel suvel saab oma lõpudiplomi kätte märgiliselt 1918 inimest.

lopetajad

I astmes lõpetab suvel kokku 1094 inimest. Nendest 84 saab cum laude. Magistritaseme lõpetab sel suvel 824 inimest. Nendest 170 cum laude. Koos talviste lõpetajatega lisandub TalTechile sel aastal 2114 uut vilistlast.

Ülikoolipere soovib uutele vilistlastele tuult tiibadesse, kuid ikka leides tee tagasi oma alma materi juurde.

1918. aastal loodud Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) on Eesti tehnika- ja IT-teaduse ning -hariduse liider ja jätkusuutliku digituleviku teerajaja, kust saab kõrgharidust kõigil astmetel inseneri- ja tehnikateadustes, infotehnoloogias, majanduses, loodusteadustes ja merenduses. TalTechi tugevus peitub valdkondade sünergias, rahvusvahelisuses ja akadeemilise tegevuse suunatuses praktiliste tulemuste saavutamisele. Rohkem kui 10 000-st üliõpilasest 13% on pärit 99 erinevast riigist.