Tehnikaülikool ootab Lõuna-Eesti noori koolimessile oma Tartu kolledžisse, kus lisaks õppekavadega tutvumisele saab osaleda ka erialastes töötubades.

TalTechi tudengid

Mess algab 8. aprillil kell 12 aadressil Puiestee 78, Tartu.

205 Lõuna-Eesti noort alustas õpinguid bakalaureuseõppes sel sügisel. Täna õpib tehnikaülikoolis juba ligi 700 Lõuna-Eesti noort, neist suurem osa on pärit Tartust ja Viljandist.

Tartu koolimessil saavad tänased koolilõpetajad teha eksperimente looduslike ehitusmaterjalidega, proovida kätt meeldiva sisekujunduse loomisel, luua töötav päikeseelektrijaama mudel ning saada teada, kuidas tekivad õhulekked ja külmsillad.

Sel aastal saab sisse astuda 32-le bakalaureuseõppe erialale inseneri-, IT-, majandus- ja loodusteaduskonnas ning Eesti Mereakadeemias. TalTechi Tartu kolledžis saab õppida ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise ning telemaatika ja arukate süsteemide erialadel.

kell 12.00 – 12.15 tervitus. Päeva sissejuhatus
kell 12.15 – 13.15 õppekavasid tutvustav mess
kell 13.15 – 13.30 jagunemine töötubadesse
kell 13.30 – 14.30 TÖÖTUBADE I VOOR
kell 14.30 – 14.45 jagunemine töötubadesse
kell 14.45 – 15.45 TÖÖTUBADE II VOOR
kell 15.45 päeva lõpetamine

Koolimessile saab registreeruda SIIN, osalejate arv on piiratud.