TalTech valib rektori 18. mail. Enne seda peavad kandidaadid end tõestama 8. mail kell 14 toimuval avalikul debatil. Olete väga oodatud debatti veebis jälgima ja kandidaatidelt küsimusi küsima!

Debatt on suunatud nii ülikooliperele kui ka laiemale avalikkusele – jutuks tulevad nii tehnikaülikooli arengusuunad, akadeemilised ambitsioonid kui ka roll ühiskonnas. Arutelu juhib Urmas Vaino.

Kutsume teid üles küsima kandidaatidelt küsimusi või jätma kommentaar juba enne debatti. Saada oma küsimus(ed) ja kommentaar(id) e-kirjaga rektorivalimised@taltech.ee või sisesta siia.

Vaata debatti: www.taltech.ee/valimised2020. Ingliskeelses sünkroontõlkes debatti saab jälgida siin.

Tehnikaülikooli rektoriks kandideerivad: ametisolev rektor akadeemik Jaak Aaviksoo, TalTechi ehituse ja arhitektuuri instituudi direktor akadeemik Jarek Kurnitski ning Tallinna Ülikooli rektor professor Tiit Land.

Uus rektor asub ametisse 1. septembril 2020.

rektorikandidaadid