TalTechi jätkusuutlikkuse nädal leiab aset juba neljandat korda, üritused on tasuta ning kõik huvilised ka väljastpoolt ülikooli on väga oodatud osalema.

Jätkusuutlikkuse nädal 2023

17. - 23. aprillil 2023 toimub TalTechi Jätkusuutlikkuse nädal 2023. Üritustesarja eesmärk on pöörata tähelepanu jätkusuutlikkuse, eetika, vastutustunde ja võrdse kohtlemise teemadele, kuna need on meie ühine vastutus ning sõltuvad suuresti ka meie enda käitumisest. Eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ning valmidust vastutust võtta.

22. aprill on ülemaailmselt tähistatav Maa päev, mis toob tähelepanu keskkonnakaitsele, ületarbimisele ning kliimasoojenemisele. Seepärast korraldatakse  TalTechi jätkusuutlikkuse nädal just selle kuupäeva paiku ning korraldajateks on eeskätt ärinduse teise kursuse üliõpilased turunduse juhtimise õppeaines. TalTech on seadnud eesmärgiks saada aastaks 2035 Eesti esimeseks kliimaneutraalseks ülikooliks ning kogu ülikooliperel on selle täitmisel oluline roll. Jätkusuutlikkuse nädal leiab aset juba neljandat korda, üritused on tasuta ning kõik huvilised ka väljastpoolt ülikooli on väga oodatud osalema.

Kavas on mitmeid sündmusi, mis vääriksid eraldi tähelepanu, näiteks:

Kogu nädala sündmustega saab tutvuda siin

Lisainfo:
Eliis Salm