Suve- ja sügispuhkust nautinud TalTechi taskuhääling on lume tulekuga taas eetris, salvestatud meie oma stuudios juba meie oma uue tehnikaga.

Tänasest saab kuulata selle hooaja avasaadet, kus Avatud ülikooli juhataja Hanno Tombergi küsimustele vastab Taltechi vilistlane, Eesti Energia juht Hando Sutter. Räägitakse haridusest, õpetajate kriisist ja võimalustest, vajadusest nakatada tulevased insenerid õige „pisikuga“ hiljemalt põhikoolis, Sutteri plaanidest ajaks pärast Eesti Energiat ja paljust muust.

Podcast sai alguse kaks aastat tagasi Delfi abiga tehtud sisseastumiskampaaniast. Kajastatud on mitmeid teemasid: miks Taltechi tulla õppima, õppevaldkondi, erinevaid õppekavasid ning teemasid stipendiumitest selleni, kui suure osa maitsest moodustavad lõhnad.

Uued podcastid avaldatakse kolmapäeviti umbes korra kuus. Järgmine saade juba 14. detsembril tutvustab mikrokraadide võimalusi, pärast pühadeaega jätkuvad saated juba uue aasta kolmapäevadel.

Kõik on lahkelt oodatud kuulama aadressil https://soundcloud.com/taltech

TalTechi podcast