Oktoobrist kuni detsembrini, kokku kuuel korral on võimalik osaleda näituse "Kampus 60 – Tallinna Tehnikaülikool Mustamäe luidetel" kuraatorituuridel.

linnakunäituse vaade

Näitus kajastab Mustamäe linnaosa tekkelugu, mis sai alguse tollase Tallinna Polütehnilise Instituudi rajamisest liivaluidetele. Näitusel tutvustatakse Tallinna Tehnikaülikooli väljaehitamise plaane ja kavasid, millest osa on teostunud, kuid osa jäänud paberarhitektuuriks.

Näituse koostas arhitektuuriajaloolane Epi Tohvri koostöös Tallinna Tehnikaülikooli muuseumi ja raamatukoguga.

Tuuride toimumise ajad:

• 29. september
  • 13. oktoober
  • 27. oktoober
  • 10. november
  • 24. november
  • 8. detsember

Tuurid algavad kell 16 Tallinna Tehnikaülikooli peahoone fuajees. Tuur kestab ühe tunni.

Kuraatorituur on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Selleks saada e-kiri aadressil kadri.kallaste@taltech.ee.

„Kampus 60 – Tallinna Tehnikaülikool Mustamäe luidetel“ on avatud kuni 31. detsembrini 2022. Väljapanek algab ülikooli peamaja fuajees (Ehitajate tee 5) ning läbib ülikooli kogu vanemat õppekorpust, õppehooneid U02-U06.

Kõik huvilised on teretulnud!