Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituudi ja Eesti Matemaatika Seltsi poolt igal aastal väljaantavate prof. Gerhard Rägo medalite komisjon otsustas 17. novembril 2020. a. toimunud koosolekul anda ühe väljaantavatest medalitest majandusanalüüsi ja rahanduse instituudi dotsendile Ants Aasmale. Medalite pidulik üleandmine toimub õppeaasta alguses, laupäeval, 4. septembril 2021 Tartu Ülikoolis.

Palju õnne!

Professor Gerhard Rägo nimeline mälestusmedal on Tartu Ülikooli ja Eesti Matemaatika Seltsi poolt 1990. aastal asutatud autasu.

Medalit antakse silmapaistvate teenete eest õpetaja- või õppejõutöös; õppe- ja metoodilise kirjanduse, programmide, õppetehnika jms. väljatöötamise ning tõhusa kaasabi osutamise eest matemaatika õpetamise täiustamisele eesti koolides. Loe medali kohta lähemalt Eesti Matemaatika Seltsi kodulehelt.