SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond andis 2. detsembril 2021 üle sügisesed stipendiumid. 77 välja antud stipendiumi seas on 6 TalTech Virumaa kolledži üliõpilast.

• Margus Koppel (Keemiatehnoloogia) - Eastman Specialities OÜ rakenduskõrgharidusõppe stipendium
  • Vadim Aland (Äriinfotehnoloogia) - Telia Eesti magistriõppe stipendium
  • Maria Link (Telemaatika ja arukad süsteemid) - Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium
  • Martin Jürisoo (Keemiatehnoloogia) - Viru Keemia Grupp AS rakenduskõrgharidusõppe stipendium
  • Julija Voinskaja (Keemiatehnoloogia) - Eesti Energia AS inseneriõppe stipendium
  • Ruslan Bezrukov (Masinaehitus- ja energiatehnoloogia protsesside juhtimine) - AS Liwathon E.O.S rakenduskõrgharidusõppe stipendium

"Tehnikaülikooli Virumaa kolledži vilistlased on hinnatud tööjõuturul nii Ida-Virumaal kui ka üle Eesti. Ettevõtted annavad meie üliõpilastele stipendiume üle 15 aasta, kuid koostöö ettevõtetega on kordades laiem. Samas on stipendiumide suur arv kvaliteedimärk ka kolledžile insenerivaldkonna spetsialistide järelkasvu koolitamise eest," märkis kolledži direktor Mare Roosileht.

Aastatel 2005-2021 on andnud TalTech Virumaa kolledži üliõpilastele stipendiume 16 ettevõtet ja kolm omavalitsust kokku 160 000 euro ulatuses.

TalTechi tudengitele anti sel korral üle 145 000 euro eest kokku 77 stipendiumit. Avalduse esitas sügisesele konkursile ligi 600 üliõpilast. Järgmine Arengufondi konkurss kuulutatakse välja kevadel 2022.