Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond kuulutas välja 2020 aasta kevadise stipendiumikonkursi. Konkursil antakse välja tudengitele pea 50 stipendiumit 23 koostööpartneri, eraisiku ja TalTechi erinevate üksuste poolt. Lisaks stipendiumitele annavad partnerid tudengile koostöö võimaluse läbi lõputöö kirjutamise, praktika sooritamise või muude projektide raames.

Avaldusi saab esitada kuni 12. aprill kell 23.59 ning tulemused tehakse avalikuks mai keskpaigas. Arengufond ootab 27. mail nii stipendiaate kui ka koostööpartnereid ülikooli aulasse stipendiumite pidulikule üleandmisele.

Vaata lähemalt koostööpartnerite poolt välja antavaid stipendiume Arengufondi kodulehelt.

Haara võimalusest kinni!

2020. aasta kevadperioodi koostööpartneriteks: Admiral Markets AS, Balbiino AS, Cambrex AS, Chemi-Pharm AS, Eastman Specialities, Eesti Mäeselts MTÜ, Ensto Ensek, Estanc, Ettevõtete grupp (ET5 OÜ, Vamos Automaatika OÜ, Energiateenus OÜ), Fujitsu Estonia AS, Gunvor Services AS, Hansab, Incap Electronics, K-Projekt AS, Kitman Thulema AS, Lennuliiklusteenindus AS, Projekt Kuubis, Prysmian Group Baltics, Ruukki Products, Telia Eesti AS, Trimble Solutions OÜ, Viru Keemia Grupp, Volta OÜ.