Koroonaviiruse puhang on meile kõigile näidanud, kui haavatavad on organisatsioonid, eriti väiksemad ettevõtted.

Susanne Durst portree
Susanne Durst

Susanne Durst on Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituudi professor ja teadustöö juht.

"Crisis Management for Small and Medium-Sized Enterprises (SMEs)" (Kriisijuhtimine väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes (VKEdes)) annab põhjaliku ülevaate kriisijuhtimisest VKEdes, samuti meetoditest, käsitlustest ja juhtumitest erinevate kriiside taustal.

Koroonaviirus tuli äkki ja ootamatult. Ometi näeme juba praegu selle murettekitavat mõju organisatsioonidele lühiajalise personali, riiklike toetuste taotluste ja isegi esimeste sulgemiste näol.

Muuhulgas leiab raamatust artikleid mitmetelt ärikorralduse instituudi teadlastelt, õppejõududelt ja doktorantidelt nagu Aive Pevkur, Tarmo Koppel, Marina Järvis, Karin Reinhold, Wolfgang Dieter Gerstlberger ja Jana Peterson. Autorid tutvustavad lugejale ka muid võimalusi, sealhulgas veebipõhist "kriisihaldusvahendit", mis koosneb täiendavatest väljaannetest, kriisijuhtimise plaanidest, suunistest, kontrollnimekirjadest ja kriisijuhtimisega seotud ettevõtete juhtumitest.

Raamatut on võimalik osta siit