Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi 2022. aasta sügissemestri stipendiumikonkursi võitjatele anti 8. detsembril toimunud pidulikul aktusel üle auhinnad. Arvo Otsa nimelise keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogia stipendiumi pälvisid sel aastal meie tublid tudengid Markus Kärp, Kalev Kuusik, Kärolin Kerem, Daniel Männiste, Marion Mets, Isabel Peterson, Georg Martin Potsepp, Anastasia Šimuk, Kätlin Smirnov ja Eliise Tuulemäe. Palju-palju õnne!

A.Otsa stipendium_2022S

Arvo Otsa keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogia stipendiumi eesmärgiks on üliõpilastele parimate võimaluste loomine õpingutele keskendumiseks ja teadmiste omandamiseks, et tagada energiatehnoloogia  valdkonna jätkusuutlik areng.  Stipendiumid on ette nähtud Tallinna Tehnikaülikooli kuni kümnele inseneriteaduskonna bakalaureuseõppe keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogia eriala 1.- 6. semestri edukale üliõpilasele.
2023. aasta kevadsemestri stipendiumikonkursid ilmuvad Arengufondi lehele