"Rakett 69" võitja Karl Mell koostas sisseastujatele lahendamiseks 4 põnevat ülesannet. Igal esmaspäeval avaldame ühe ülesande TalTechi Instagrami kontol (@tallinna_tehnikaylikool). Kõikide nuputajate vastuseid ootame Instagrami iga ülesande alla kommentaaridena.

Karl Mell

Mängus on palju auhindu – igal esmaspäeval loosime vaheauhindu TalTechi meenetepoest. Mängude seeria lõpus loosime välja peaauhinna, milleks on custom-disainiga elektritõuks Äike.  TalTechi enda vilistlaste poolt arendatud ja toodetud, kõige kvaliteetsemalt ja jätkusuutlikumalt toodetud sähku, millel on tagatud enneolematu vastupidavus ja sõidumugavus. Ühtlasi ainuke e-tõukeratas maailmas, mis on arendatud ja toodetud täielikult Euroopas, siin samas Tallinnas Comodule tehases.

Peaauhinna loosimisel osalevad kõik vastajad, kes vähemalt ühe neljast ülesandest õigesti lahendasid. Kes aga lahendab õigesti kõik neli ülesannet, omab rohkem võidušansse – sel juhul osaleb ta loosis nelja “lotopiletiga”.

Mõnusat nuputamist ja head loosiõnne - KÕIK LINGID AVANEVAD INSTAGRAMIS!