Tallinna Tehnikaülikool

Hei, abiturent!

Otsid eriala, mis annab tulevikus lõpmatuid võimalusi karjääriks? Sind köidab innovatsioon ja IT, Sulle meeldivad kõiksugu põnevad avastused “Maa” kui süsteemi kohta? Oled õiges kohas! Osale TalTechi avatud uste päeval ja saa tuttavaks, milliseid ägedaid tulevikuväljavaateid kogu maailmas pakub Sulle Maapõueressursside õppekava!

Ootame Sind 25. veebruaril külla ja avastama!

Picture of a woman with different rocks.

AJAKAVA 25.02.2020

10:00 -14:00
Erialamess TalTechI peahoone aulas, kus Maapõueressursside praegused tudengid ise tutvustavad eriala ja sellega seotud karjäärivõimalusi.

12.00 - 15.00
Praktiline töötuba: KUST TULEB KAHVEL? I
Töötoas õpid eristama lihtsamaid mineraale ja kivimitüüpe. Mineraalide näited ootavad määramist kõvaduse, värvi, maitse ja teiste tunnuste järgi. Otsime vastust küsimusele, millised võiksid olla ühe või teise mineraali kasutusalad ning kuidas need toormed aitavad maailma muuta?

13.00 - 13.45
Praktiline töötuba: KAEVANDAME ŠOKOLAADI
Magus töötuba annab ettekujutuse mäetööstuse põhitõdedest. Šokolaadiküpsiste abil saavad osalejad ülevaate kaevandamise ja rikastamise protsessidest: eraldavad maagist väärtuslikku toorainet ning arvutavad maavara kaevandamisväärsust.

14.00 - 14.45
Praktiline töötuba: KUST TULEB KAHVEL? II

Lisaks on Sul võimalus võtta osa linnaku ringkäikutest, kus saad tutvuda TalTechi õppehoonete, laborite, ühiselamute ja sportimisvõimalustega.

Avatud uste päeval osalemine eeldab registreerimist – siis oskame Sinu tulekuga arvestada! REGISTREERI END siin:

www.fienta.com/aup2020

Tule ja saa tuttavaks oma tulevikuvõimalustega!

Lisainfo:
TalTech geoloogia instituut
karin.kaar@taltech.ee

Laeb infot...