Junior Researcher LAB on Digital and Sustainable Transformation projekt toob kokku tuntud Saksa ja Eesti institutsioonid ning teadlased, et arutada noorte teadlastega (doktorandid, nooremteadurid ja järeldoktorandid) tuleviku teadusuuringute ja vahetusvõimaluste üle.

The participants are discussing around the table
Kahe riigi vahelise arutelu eesmärk on ühiselt avaldada raamat

Projekti koordinaatorid, TalTech ärikorralduse instituudi prof. Wolfgang Gerstlberger ja kaasatud prof. Gunnar Prause, rõhutasid:

"Kestev säästev ümberkujundamine muudab majandust ja on seotud mitmete digitaalsete ja säästvate väljakutsetega. Noorte teadlaste interdistsiplinaarse ja rahvusvahelise koostöö edendamiseks on projekti eesmärk uurida väljakutseid ja sellega seotud teemasid nii kontseptuaalsete kui ka empiiriliste artiklite vormis, tuues esile poliitilisi ja juhtimisalaseid soovitusi. 2024. aasta lõpus näeme, mis sellest välja tuleb."

The participants are listening to the presentation

7. juunil 2024 toimunud labor tõi TalTechi Mektorysse üle 30 doktorandi ja järeldoktori üle kogu maailma. Teadlased, kelle uurimishuvid kattuvad esitatud teemadega nagu jätkusuutlikkus, digitaliseerimine ja ärisektor, olid valmis pühendama suure osa oma suvest publikatsioonide tekstidega töötamisele. Toimetuskolleegium (W. Gerstlberger, G. Prause, M. Herzog, U. Norbisrath, H. Kitzmann, M. Robischon, T. Hoffmann) toetab protsessi juhendamise, tagasiside ja nõustamisega.

Erilised tänud Balti-Saksa ülikoolide kontaktbüroole, mida toetab Saksa Akadeemiline Vahetusteenistus (DAAD) Saksamaa Liitvabariigi Välisministeeriumi rahalise toetusega.

Teadusprojektid | Ärikorralduse instituut | TalTech

projekti logo