Tehnikaülikooli ja EKA ühisõppekava tudengid esitlevad 14. jaanuaril EKA Disaini- ja ettevõtluspäeval lahendusi, mis ühendavad inseneeria, disaini ning meditsiini.

Üliõpilased esitlevad ülekaaluga võitlevate patsientide teenuseplatvormi BAST, mis valmistab ette ja võimestab neid oma elu teisendavaks üleminekuks; artriidihaigete võrgustikku KOOS, mis aitab neil leida kroonilise valuga toime tulemiseks parimaid strateegiaid; kaasahaaravat digitaalset mängu VÄGI, mis aitab kardioloogia patsientidel monitoorida oma füüsilist aktiivsust ja parandada südame olukorda läbi terve rehabilitatsiooni teekonna; süsteemi Unoloop, mis propageerib pakendivaba tarbimist, toetades samas minimalistlikku elustiili.

Design & Technology Futures-i tudengite esitlus on osa EKA Disaini- ja ettevõtluspäevast, mida saab jälgida Facebooki otseülekandest.