Teisipäeva öösel vastu kolmapäeva võttis TalTechi Nais- ja Meeskoori delegatsioon lennujaamas ovatsioonidega vastu Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemilise Naiskoori lauljaid, kes saavutasid rahvusvahelisel Corki koorifestivalil 90,56 punktiga auhinnalise III koha!

Naiskoor koos
Koorid, Cork

Tegu on ligi 70 aasta pikkuse ajalooga kõrgetasemelise koorimuusika festivaliga, kuhu pääsevad läbi tiheda sõela võistlema parimad amatöörkoorid kogu maailmast. Tänavu valiti rahvusvahelisse vooru võistlema 11 koori, Eestist pääses võistlema tervelt kolm koori. Seda suurem oli eestlaste üllatus ja rõõm, kui selgus, et kolm esikohta jagaski auväärt žürii just Eesti kooridele – 2. koht Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor ja 1. koht Segakoor HUIK.

Naiskoori esinemine 1
Naiskoor esinemine 2

Lisaks konkursile andis meie naiskoor mitme päeva jooksul arvukalt kontserte kirikutes, koolis ja erinevates kontsertpaikades.

Palju õnne Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor ja koori juhendajad Edmar Tuul ja Karin Tuul!

Dirigendid