Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Masinatööstuse Liidu 3. aprilli üldkogul anti välja preemiad just neile, kel on masina- ja metallitöö valdkonnas silmapaistvaid teeneid.

Aasta teoks valiti Taltechi ISEAUTO, mis on suurepärane näide teadusasutuste ja ettevõtjate koostööst ja mis on toonud Eesti masinaehitusele au ja kuulsust ka väljaspool Eestit.

Eesti Masinatööstuse Liidu auraha pälvis professor Jüri Riives, kelle panus teadmiste, kogemuste ja kontaktide näol on masina- ja metallitöö sektoris läbi aegade hindamatu väärtusega.

Kõige aktiivseima Nõukogu liikme tunnustus läks Raasiku Elektri juhile Kristo Kaugijale, kes on panustanud uuenduslike ideede ja ajaga, et nii organisatsiooni kui kogu sektorit edasi viia.

Kõige aktiivseima liikme preemia pälvis Radius Machining, tänu kelle energiale ja eestvedamisele teatakse masina- ja metallitööstusest ja digitaliseerimisest palju rohkem.

Eesti Masinatööstuse Liidu sõbra auhinna võitis Äripäeva portaal Tööstusuudised.ee, kellega pikaajaline koostöö on aidanud masina- ja metallitööd tutvustada ja tööstuse jaoks olulist võrgustikku luua. 

Eesti Masinatööstuse Liit MTÜ on masina- ja metallitööstuse arendamisega tegutsev organisatsioon, kuhu kuulub 107 valdkonnas tegutsevat ettevõtet ja organisatsiooni.

Laeb infot...